اخبار کانون | 12 اکتبر، 2019

از کلیه وکلای گرامی دعوت به عمل می آید در راستای تمدید پروانه وکالت، از روز یکشنبه 1398/07/21 برای انجام امور اداری و دریافت معرفی نامه اخذ مفاصاحساب مالیاتی، به کانون مراجعه نمایند.
به منظور سهولت در امر تمدید، همکاران محترم شرق استان می توانند جهت دریافت معرفی نامه اخذ مفاصاحساب مالیاتی، از روز دوشنبه 1398/07/22 به دفتر همکار ارجمند آقای «محمدتقی عرفانی» در گنبدکاووس مراجعه نمایند.

جهت تمدید پروانه ضروری است همکاران ابتدا نسبت به دریافت معرفی نامه از کانون برای اخذ مفاصاحساب مالیاتی، اقدام و سپس هزینه دادگستری مربوط به تمدید پروانه (در دفاتر خدمات الکترونیک قضایی) را پرداخت نمایند.

با توجه به تغییر نحوه دریافت هزینه دادگستری (از سال گذشته)، تأکید می شود این هزینه حتماً در دفاتر خدمات الکترونیک قضایی پرداخت گردد. در صورت پرداخت سنتی در دادگستری ها، کانون مسئولیتی نخواهد داشت.

در زمان پرداخت هزینه تمدید پروانه در دفتر خدمات قضایی، به آن دفتر تأکید شود زمان تمدید پروانه “تا تاریخ 1399/08/30 ” تنظیم و گزینه ی “هزینه تمدید را پرداخت نموده ام” فعال گردد.

به منظور تسهیل و جلوگیری از تراکم کار، شایسته است تمدید پروانه را به روزهای پایانی آبان ماه موکول نفرمائید و در مراجعه به کانون (و به خصوص در مراجعه به ادارات امور مالیاتی) تسریع به عمل آید.

کارآموزان محترم؛
لطفا، جهت تمدید پروانه در نیمه اول آبان ماه به کانون مراجعه فرمایید.

فرم تمدید پروانه ؛

«روابط عمومی کانون وکلای دادگستری گلستان»


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

کلیه حقوق این وب‌سایت متعلق به کانون وکلای دادگستری گلستان می‌باشد.