عمومی | 04 نوامبر، 2015

نایب رئیس کانون وکلای پاریس گفت: زمینه همکاری جامعه حقوقی ایران و فرانسه بسیار زیاد است و این دو کشور می توانند زمینه تعامل و تبادل تجربه های خود در مباحث حقوقی و قضایی را فراهم کنند.

ک 654

به گزارش ایرنا ، « اتین لوساژ » در جریان سفر اعضای کانون وکلای پاریس به ایران در نشست مشترک با اعضای کانون وکلای استان اصفهان افزود: اعضای کانون وکلای کانون پاریس بمنظور تبادل تجارب، برگزاری جلسات هم اندیشی و آشنایی با وضعیت و آخرین دستاوردهای حقوقی دانشگاه ها به کشورهای مختلف سفر می کنند.

همچنین نماینده شورای جوانان کانون وکلای پاریس زمینه همکاری کشورش با اصفهان و بطور کلی با ایران را مثبت ارزیابی کرد و گفت: تبادل اطلاعات و تجربیات حقوقی راه مفید و موثری برای پیشرفت جامعه حقوقی هر دو کشور است.

« الکساندر لوکوالتون » تصریح کرد: ایران و فرانسه از دانش بالایی در مسائل حقوقی برخوردارند.

وی همچنین با اشاره به جاذبه های فرهنگی ایران بویژه اصفهان و فرانسه گفت: وجود این جاذبه های فرهنگی زمینه توسعه صنعت گردشگری بین دو کشور را فراهم کرده است.

رئیس کانون وکلای استان اصفهان نیز در این نشست اظهار کرد: برقراری ارتباط کانون وکلای کشورها، زمینه حمایت از اتباع را مساعدتر می کند.

فرهاد رستم شیرازی به نقش ویژه وکلا در ارتباطات اجتماعی، فرهنگی و سیاسی جوامع اشاره کرد و افزود: توسعه همکاری های تجاری و اقتصادی بین ملت ها، میزان فعالیت بیشتر حقوقدانان را نیز در پی دارد.

در این نشست، مدال نقره ای جامعه حقوقی پاریس و کتاب « وکالت در فرانسه » به احترام جامعه وکلای اصفهان به رئیس کانون وکلای استان اصفهان اهدا شد.

همچنین نماد منشور حقوق بشر کوروش بعنوان نماد احترام به حقوق بشر به نایب رئیس کانون وکلای پاریس اهدا شد.

این هیات پیش از سفر به اصفهان جلساتی را با حقوقدانان کشورمان در دانشکده حقوق دانشکده شهید بهشتی و کانون وکلای تهران برگزار کرده بود.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

کلیه حقوق این وب‌سایت متعلق به کانون وکلای دادگستری گلستان می‌باشد.