عمومی | 16 نوامبر، 2015

در نشست کمیسیون طرح اصلاح بند (ی) تبصره (2) قانون بودجه سال1394 بررسی و تصویب شد، که بر اساس آن وزارت نفت مکلف است که به میزان دو هزار میلیارد و 400 میلیون تومان برای راه های شهری و روستایی قیر تأمین کند، به طوری که 60 درصد از آن برای راه های شهری، 20 درصد برای بنیاد مسکن و 20 درصد نیز برای راه های روستایی اختصاص یابد.

نایب رئیس کمیسیون شوراها و امور داخلی کشور در مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: کمیسیون تصویب کرد که جریمه نصب و الصاق تبلیغات تجاری در اماکن غیر قانونی و به غیر از اماکن تعیین شده از سوی شهرداری ها یک میلیون تا پنج میلیون تومان باشد.

نت4544به گزارش ایرنا از خانه ملت، محمدجواد کولیوند در تشریح نشست روز یکشنبه کمیسیون شوراها و امور داخلی کشور مجلس، گفت: در این نشست برخی از مواد طرح اصلاح ماده (92) قانون شهرداری ها مورد بحث و تصویب قرار گرفت.

وی افزود: همچنین در جلسه امروز کمیسیون کلیات لایحه ایجاد منطقه آزادتجاری- صنعتی و یازده منطقه ویژه اقتصادیمورد تصویب قرار گرفت.

این نماینده مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: در نشست کمیسیون طرح اصلاح بند (ی) تبصره (2) قانون بودجه سال1394 بررسی و تصویب شد، که بر اساس آن وزارت نفت مکلف است که به میزان دو هزار میلیارد و 400 میلیون تومان برای راه های شهری و روستایی قیر تأمین کند، به طوری که 60 درصد از آن برای راه های شهری، 20 درصد برای بنیاد مسکن و 20 درصد نیز برای راه های روستایی اختصاص یابد.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

کلیه حقوق این وب‌سایت متعلق به کانون وکلای دادگستری گلستان می‌باشد.