یادداشت | 22 جولای، 2023

✔ جناب نماینده اظهار نظر عجیبتان و تهدید کهن ترین نهاد مدنی از تریبونی که باید صدای ملت باشد همگان را در تعجب فرو برد.
عملکرد جنابعالی و همفکرانتان، کهن ترین نهاد مدنی برخواسته از خواستگاه قانون مترقی ایران را با وضع قوانین مبهم و ایجاد گره های پیچ در پیچ به مسلخگاه ویرانی و نابودی برده است.

✔ اظهارات سرشار از حب و بغضتان به عنوان نماینده (اقتصادی مجلس) که از قضا، اقتصاد و معیشت مردم با مدیریت امثالهم به تاریک ترین زمان تاریخی ایران اسلامی عزیزمان رسیده است باعث تأسف و نگرانی همه متخصصین گردیده است.
جناب حسینی شایسته نیست به دلیل نداشتن برنامه مدون برای برون رفت از مشکلات اقتصادی، بازی را جهت پنهان نمودن ضعف های موجود به بیراهه کشیده و فرافکنی نمایید.

✔ متأسفانه به جای پرداختن به ایده های نداشته تان در اقتصاد و فرهنگ و سیاست با فشار عده ای اندک که سالیان سال در آزمون های ورودی وکالت رد شده اند، از دانشجوی حقوق، یک وکیل بیکار و سربار خانواده ساخته اید و ‌سعی در پاک نمودن صورت مسأله دارید.

✔ برادر عزیز اگر توان تصمیم سازی درست ندارید لااقل سکوت پیشه کنید و بیش از این بی اطلاعی تان را به رخ دیگران نکشید.
چگونه حتی نتوانسته اید مانند بسیاری از امور بجامانده در این کشور که همواره خود را مدیر اقتصادی می دانید، از کارشناسان و فرهیختگان سوال بفرمائید که چه بلایی بر سر جامعه حقوقی کشور آورده اید.

✔ای کاش مدعیانی چون شما ذره ای به فرمایشات دلسوزانه مقام معظم رهبری توجه می کردید، که چقدر زود دیر می شود و با این فرمان شتابانی که به اتفاق همفکرانتان گرفته اید، ویرانی نهادهای برخواسته از دل جامعه مدنی کشور همچون کانون وکلا به دست توانای شما دور از انتظار نیست.
در انتها باید متذکر گردید که شایسته است اقتصاددانانی که خود در حل امور اقتصادی کشور به دلیل نداشتن هیچ برنامه مدونی، عاجز و ناتوان مانده اند، درامر وکالت که نشأت گرفته از قانون اساسی کشور است و در ذیل حقوق ملت بدان تأکید شده است، دخالتی نداشته و اتخاد تصمیمات مهم این نهاد مدنی را به دست توانمند مدیران متخصص آن بسپارند.

«حمیدرضا مومن. رئیس کانون وکلای دادگستری گلستان»

«روابط عمومی کانون وکلای دادگستری گلستان»


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

کلیه حقوق این وب‌سایت متعلق به کانون وکلای دادگستری گلستان می‌باشد.